Запрошуємо у світ

 

Тут Ви знайдете виключно нові та якісні

велосипеди, супутні велотовари, аксесуари, а також дитячі велобіги та автокрісла.

 

Безкомпромісна якість - це концепція "Евроровер"

 

Ми імпортуємо товари таких європейських виробників:

 Mifa, Sprick, Cone, KS Cycling...

 Bellelli Pepe

 Antonio, Lionelo, Faktor...

 Montego

 

У нас Ви отримаєте не лише якісний продукт, а й гарантійне (12 місяців)

та післягарантійне обслуговування.

 

Тут Вам завжди раді !!!

 

Складні велосипеди

Сортувати по: артикулу, назві, ціні, даті
Складні велосипеди - велосипеди, які можна легко зменшити та скласти для зручного транспортування. Вони особливо популярні у великих містах (особливо в Лондоні, Нью-Йорку і Токіо), як транспортний засіб, що використовується для коротких поїздок зі станції метро до робочого місця чи дому.
Складний велосипед - ідеальний варіант для людей, що живуть у великих містах, часто мають бажання змінити свого чотирьохколісного друга на двохколісного та для тих, хто не має, де тримати велосипед стандратних розмірів.
У годину-пік ви легко можете витягнути із багажника сумку із велосипедом та без проблеми дістатись у потрібну частину міста.

Збираєтесь за місто, але не маєте потрібного кріплення на машині? Просто закиньте в багажнику сумку з вашим складним велосипедом та в будь-який момент зробіть ваш відпочинок веселим та активним.

Транспортування та зберігання таких велосипедів не викликає жодних незручностей, оскільки середній розмір сумки для складного велосипеда лише 88 cm x 32 cm x 62 cm.
Разом із складним велосипедом забудьте про корки на дорогах та проблеми із зберіганням та транспортуванням вашого двохколісного друга.